Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy ZSM

Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy ZSM

Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy ZSM przeznaczony jest do obsługi radiostacji, stacji radiolokacyjnych oraz do wszelkiego rodzaju zastosowań telekomunikacyjnych. Mocna , trwała konstrukcja z użyciem materiałów wysokiej jakości umożliwia pracę w warunkach stacjonarnych i polowych (również w otoczeniu znacznego hałasu).

Dane techniczne:

  • impedancja słuchawek: 260 om + 260 om,
  • skuteczność mikrofonu: 1,5 mV/Pa,
  • masa: 0,4 kg,
  • warunki pracy: od -40°C do 65°C,
  • wilgotność względna powietrza: max. 95%.

Charakterystyka techniczna:
Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy ZSM składa się z wysokiej jakości słuchawek i mikrofonu dynamicznego róznicowego (kompensancyjnego). Konstrukcja wysięg- nika pozwala na regulację położenia mikrofonu względem ust mówiącego. Rozsuwany pałąk umożliwia dopasowanie do róznych rozmiarów głowy. Miękie muszle słuchawek pokryte są skórą naturalną zabezpieczającą uszy przed nadmiernym naciskiem i doskonale tłumią zewnętrzny hałas.

ZSM-01 - jedna słuchawka,
ZSM-02 - dwie słuchawki.

Uwagi:
Zestaw Słuchawkowo-Mikrofonowy ZSM w wykonaniu podstawowym produkowany jest z wtyczką bezpieczna czterostykową współpracującą z przełącznikiem napierściennym 2R59. Na życzenie zamawiającego możliwe jest wykonanie bez wtyczki lub zakończenie dowolną wtyczką np.: WM-5, 29-ZS-14, 2RM18KUE7G1W1 lub inną.

Katalog wyrobów: 01/13/IPT