Podhełmowy Zestaw Słuchawkowo-Mikrofonowy PZSM-21

Podhełmowy Zestaw Słuchawkowo-Mikrofonowy PZSM-21

Podhełmowy Zestaw Słuchawkowo-Mikrofonowy PZSM przeznaczony jest do obsługi radiostacji, stacji radiolokacyjnych oraz do wszelkiego rodzaju zastosowań telekomunikacyjnych. Mocna, trwała konstrukcja z użyciem materiałów wysokiej jakości umożliwia pracę w warunkach stacjonarnych i polowych (również w otoczeniu znacznego hałasu).

Dane techniczne:

  • impedancja słuchawek: 2x50 om
  • skuteczność mikrofonu: -1,5 mV/Pa,
  • masa: 0,2 kg,
  • warunki pracy: od -40°C do 65°C,
  • wilgotność względna powietrza: max. 95%.

Charakterystyka techniczna:
Podhełmowy Zestaw Słuchawkowo-Mikrofonowy PZSM, składa się z wysokiej jakości słuchawek i mikrofonu róznicowego (kompensancyjnego). Konstrukcja wysiegnika pozwala na regulację położenia mikrofonu względem ust mówiącego. Giętki pałak usytuowany z tyłu głowy oraz paski z rzepami na głowie pod hełmem umozliwiają dopasowanie do róznych rozmiarów głowy. Miękkie muszle słuchawe zabezpieczaja uszy przed nadmiernym naciskiem. Klips mocujacy pozwala na przypięcie przewodu do ubrania.


Uwagi:
Podhełmowy Zestaw Słuchawkowo-Mikrofonowy PZSM w wykonaniu podstawowym produkowany jest z kablem 0,7mb i wtyczką bezpieczna czterostykową współpracującą z przełącznikiem napierśnym. Na zyczenie zamawiającego możliwe jest wykonanie bez wtyczki lub zakończenie dowolna wtyczką i z dowolnej długości kablem.

Oznakowanie:
PZSM-xx/dł. Kabla w mb/typ wtyczki.

Katalog wyrobów: 21/1/IPT